Oferta

Warsztaty i szkolenia

Odkąd zajmuję się psychoterapią, zauważyłam, że to co zadziało się w przeszłości nie tylko pozostawiło ślad w pamięci oraz emocjach, pozostawiło też ślad w ciele, w jego napięciu, pochyleniu, zaciśnięciu w szczęce….itp. Ciało dziecka zaciskało się na każdą krytykę, na każdy grymas matki lub ojca mówiący o ich niezadowoleniu. Jak to w przyrodzie, nadmiar powoduje konsekwencje. Jeśli zbyt wiele było odrzucenia, krytyki, kontroli lub z drugiej strony zbyt wiele opieki, brak wiary w dziecko, to wówczas ciało to wszystko wchłonie i zaciśnie się.

Zapamiętaj!

Prowadzę warsztaty pracy z ciałem.

Celem takich spotkań jest wzmocnienie swojego kontaktu z ciałem, pokonanie ograniczeń, usztywnień, które zakorzeniły się w ciele. Metoda jakiej używam to psychoterapia tańcem i ruchem, medytacja i ruch autentyczny oraz tradycyjne tańce w kręgu. To metody sprawdzone, które pomagają się integrować z innymi ludźmi i wyrażać w grupie siebie takim jakim się jest. Czuć swoje ciało, jego ograniczenia, pokonywać je lub akceptować. Praca grupowa pozwala przeżywać siebie, swoje emocje w relacjach. To ważne i potrzebne doświadczenie. Pomagam w pokonywaniu stresu, lęku społecznego, wyrażania swoich uczuć, docierania do siebie i swoich potrzeb. Uczę rozluźniania ciała, aktywowania autonomicznego układu przywspółczulnego. Towarzyszę w pięknej podróży do SIEBIE. Organizuje warsztaty i zamieszczam je jako wydarzenia na Facebooku. Tu też będę zamieszczać informacje o warsztatach.

Na mojej stronie możesz zacząć medytować. W stanie skupienia i relaksu nasze umysły i nasze ciała potrafią się zmieniać. To co sobie tłumaczymy i rozmyślamy, nie skutkuje tym czego byśmy oczekiwali – ZMIANĄ. Podczas medytacji nasz umysł jest gotowy na przyjęcie tego co mu serwujemy, otwiera się i jakby koduje od nowa. Po prostu tak jest. Zamieszczam tu medytacje, które nagrywam, a każda z tych medytacji ma inną funkcję. Służy poradzeniu sobie z lękiem, poczuciu się mocniej uziemionym, znalezienia w swoim ciele miejsca swojej wrażliwości i zaopiekowania się nią, doświadczenia siebie wolnym…. Możecie znaleźć dla siebie to czego potrzebujecie.